Ośrodek Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodzin i Szkoleń Podyplomowych, placówka Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii

MENU
Jesteś tutaj: Zespół Nauczyciele współpracujący Lieven Migerode

Lieven Migerode

Lieven Migerode

Liven Migerode jest psychologiem klinicznym ( MA) , który od 38 lat pracuje z parami przeżywającymi dystres. Współkieruje ( razem z Peterem Roberem) podyplomowym programem treningowym w „Terapii Małżeństw i Rodzin w Kontekście” ( w Centrum Terapii Par i Rodzin Szpitala Uniwersyteckiego w Leuven, Belgia).

 Ostatnie dziesięć lat stopniowo koncentrował się na „Miłości” jako ważnym koncepcie w terapii par. Zaowocowało to dwoma międzynarodowymi publikacjami oraz ostatnio książką o miłości dla masowego odbiorcy.

Jego praca o miłości doprowadziła go blisko dokonań Sue Johnson. Został certyfikowanym trenerem Terapii Skoncentrowanej na Emocjach ( EFT) w 2016 roku. Założył EFT w Belgii.

Liven aktualnie uczy EFT w kilku krajach między innymi w Belgii, Holandii, Południowej Afryce, Rumunii , Finlandii i Iranie.

Opisywany jest jako ciepły, pełen humoru, empatyczny, z żywą wyobraźnią terapeuta, który w swojej pracy terapeutycznej stosuje trafione metafory .

 

Kontakt z nami

ul. Ścinawska 3, 60-178 Poznań

Pon-Czw 9:00 do 20:00, Pt: 9:00 do 14:00

© wszystkie prawa zastrzeżone