Ośrodek Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodzin i Szkoleń Podyplomowych, placówka Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii

MENU
Jesteś tutaj: Szkolenia Archiwum RODO - aktualizacja polityki prywatności

RODO - aktualizacja polityki prywatności

RODO - aktualizacja polityki prywatności

Szanowni Państwo,
z dniem 25.05.2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane, jako "RODO").
W związku z powyższym informujemy, że Wielkopolski Instytut Psychoterapii Gabinet Psychiatryczny Rafał Antkowiak Ośrodek Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz Szkoleń Podyplomowych , zwany dalej WIP DZMR, jest administratorem Państwa danych osobowych, aktualizuje zasady ich przechowywania i przetwarzania tak, aby spełniały wymagania nowego prawa.
Prosimy o zapoznanie się z załączonym dokumentem (pacjenci - LINK, uczestnicy szkoleń - LINK) , w którym znajdziecie Państwo informacje na temat celu i zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych przez WIP DZMR oraz o przysługujących Państwu w związku z tym prawach.

Jednocześnie informujemy, iż pozwalamy sobie przyjąć, że brak reakcji na poniższą informację jest zgodą na pozostawienie Państwa danych osobowych w naszej bazie i możliwość ich przetwarzania. Jeśli nie wyrażają Państwo takiej zgody prosimy o informację na adres info@wip-dzmr.poznan.pl.
Oczywiście możecie Państwo wycofać swoje dane w dowolnym momencie.

Kontakt z nami

ul. Ścinawska 3, 60-178 Poznań

Pon-Czw 9:00 do 20:00, Pt: 9:00 do 14:00

© wszystkie prawa zastrzeżone