Ośrodek Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodzin i Szkoleń Podyplomowych, placówka Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii

MENU
Jesteś tutaj: Szkolenia Archiwum Warsztat średnio zaawansowany z terapii koherencji w pracy z lękiem i symptomami z nim związanymi

Warsztat średnio zaawansowany z terapii koherencji w pracy z lękiem i symptomami z nim związanymi

Termin kursu: 11-12.09.2020 r.

Warsztat średnio zaawansowany z terapii koherencji w pracy z lękiem i symptomami z nim związanymi

         

Warsztat średnio zaawansowany z terapii koherencji w pracy z lękiem i symptomami z nim związanymi ma na celu pogłębić i poszerzyć umiejętności terapeutów wyniesione ze szkoleń podstawowych.

Nabyte umiejętności umożliwią uczestnikom regularne przeprowadzanie klientów przez kolejne kroki terapeutycznego procesu rekonsolidacji pamięci, prowadzącego do głębokiej zmiany transformacyjnej, wiążącej się z całkowitym ustąpieniem objawów.

W trakcie naszego dwudniowego spotkania przyjrzymy się bliżej przeróżnym konstrukcjom emocjonalnym i konfliktom wewnętrznym stojącym za objawami związanymi z lękiem i jego wcieleniami, takimi jak agorafobia, trudności relacyjne, prokrastynacja, lęk przed porażką i odrzuceniem, ataki paniki, brak asertywności czy fobia społeczna.

Nasz warsztat będzie miał charakter stricte praktyczny: tym razem przeprowadzimy dwie sesje demonstracyjne z tą samą osobą (pierwszą w piątek, drugą w sobotę), a uczestnicy szkolenia będą mieli ponownie okazję na pracę w małych grupach, analizowaną wspólnie z prowadzącym. Poza tym przeprowadzimy także dwie sesje na forum, w których to sesjach uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił jako terapeuci wspomagani w razie potrzeby przez prowadzącego. Przeanalizujemy także zapis wideo sesji terapii koherencji przeprowadzonych przez Bruce'a Eckera, skupimy się na zwiększeniu Państwa umiejętności pod kątem pracy doświadczeniowej, poszerzymy zakres technik i poświęcimy sporo miejsca na Państwa pytania i wątpliwości.  

Dodatkowo istnieje również możliwość zapisu na superwizję z prowadzącym Michałem Jasińskim, która odbędzie się 10.09.2020r. w godzinach 15.00-19.00 (płatna dodatkowo 200 zł).

Zasady zgłoszeń na szkolenia :

http://wip-dzmr.poznan.pl/home,59,zasady_zglosze%C5%84.html

 

Cena: 500 zł

Cena superwizji: 200 zł

(bez kosztów utrzymania).

Zapisy w sekretariacie

Sekretariat:  tel. 601 862 693

E-mail: info@wip-dzmr.poznan.pl

Kontakt z nami

ul. Grotkowska 13b, 60-176 Poznań

Poniedziałek -  Czwartek 9:00 - 20:00
Piątek 9.00 - 14.00

© wszystkie prawa zastrzeżone