Nauczyciele współpracujący z Instytutem

Szymon Chrząstowski

Pracuje jako adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Autor kilkunastu publikacji naukowych. Czynnie uczestniczy w konferencjach odbywających się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ukończył trzyletnie szkolenie w zakresie terapii rodzin w Krakowie i dwuletnie szkolenie poświęcone terapii poznawczo – behawioralnej. Certyfikat terapeuty: Diploma in Applied Systemic Theory w renomowanym ośrodku Tavistock Clinic w Londynie. Ukończył zaawansowany kurs terapii narracyjnej prowadzony w Wielkiej Brytanii. Stale dokształca się na warsztatach prowadzonych zarówno w Polsce, jak i w głównych brytyjskich ośrodkach terapeutycznych. Współpracuje z Centre for Narrative Practice. Jest członkiem Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ostatnio redaktor naukowy pierwszego w Polsce komiksu o terapii rodzin.

Roman Ciesielski

Dr n. med.  specjalista psychiatra dzieci i młodzieży oraz specjalista terapii środowiskowej. Certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Sekcji Naukowej  Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwent międzynarodowego szkolenia z hipnoterapii ericksonowskiej (Milton Erickson Foundation). Absolwent międzynarodowego szkolenia "Otwarty Dialog" (institut für Sozialpsychiatrie Mecklenburg). Certyfikowany psychoterapeuta i trener Psychoterapii Pozytywnej (wydane przez WAPP, Wiesbaden). Jest dyrektorem Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii.

Jan Dyba

Jest psychologiem i socjologiem. Ukończył całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii i hipnozy klinicznej organizowane przez Fundację Miltona H. Ericksona w Phoenix (Arizona) pod kierownictwem Jeffreya K. Zeiga, Brenta B. Geary'ego i Liliany Borges-Zeig. Redaktor korespondencyjny The International Journal of Psychosocial Genomics and Consciousness and Health Research. Założył Małopolski Instytut Genomiki Psychospołecznej i Badań nad Świadomością, który został powołany w celu propagowania i rozwijania myśli i podejścia terapeutycznego  doktora Ernesta L. Rossiego w Polsce. Tłumacz książki  Ernesta L. Rossi i Kathryn Rossi. „Nowa neuronauka psychoterapii, hipnozy terapeutycznej i rehabilitacji – twórczy dialog z naszymi genami”. Autor książki: Changing Patterns of Human Behavior: An Introduction to The Structural Pattern Reframing.

Kontakt

  • Od poniedziałku do czwartku 9:00-20:00
  • piątek 9:00-14:00
  • ul. Ścinawska 3, 60-178 Poznań, 60-288 Poznań
  • +48 601 862 693
  • info@wip-dzmr.poznan.pl

Template by TUYO