Ośrodek Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodzin i Szkoleń Podyplomowych, placówka Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii

MENU
Jesteś tutaj: Zespół Terapeuci

Terapeuci

Dr n. med. Rafał Antkowiak

Lekarz psychiatra, specjalista psychiatra dzieci i młodzieży, kierownik Ośrodka Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin oraz Szkoleń Podyplomowych w Poznaniu, były przewodniczący Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w latach 2010-2013. 

Magdalena Jankowska

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w wieku szkolnym. Prowadzi konsultacje, terapię indywidualną, terapię rodzin.

Marcin Korowaj

Pedagog, psychoterapeuta, ukończył 4-letnie szkolenie w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie (akredytowanym przez PTP) oraz I i II stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest certyfikowanym specjalistą ds. przemocy w rodzinie.

Aleksandra Głowińska

Doktor nauk medycznych, specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Absolwentka Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w dziedzinie Seksuologii, Studium Interwencji w Kryzysie oraz Studium Umiejętności Pracy z Grupą, W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Monika Pająk-Kowalska

Psychoterapeuta i doradca systemowy (nr037/2012), certyfikowany specjalista terapii uzależnień (SP/0151/2006), z wykształcenia psycholog (nr1649).

Kontakt z nami

ul. Grotkowska 13b, 60-176 Poznań

Poniedziałek -  Czwartek 9:00 - 20:00
Piątek 9.00 - 14.00

© wszystkie prawa zastrzeżone