Ośrodek Psychoterapii dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodzin i Szkoleń Podyplomowych, placówka Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii

MENU
Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Superwizja grupowa - WTOREK

Szanowni Państwo,
Mamy jeszcze wolne miejsca na superwizję grupową we wtorki. Prowadzona jest ona przez dra Rafała Antkowiaka w godzinach 9.00-13.00.
Więcej informacji pod nr telefonu +48 601 862 693 lub pod adresem e-mail info@wip-dzmr.poznan.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Kurs Akredytowany - VI edycja

Kurs Akredytowany - VI edycja

Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii we współpracy z Wielkopolskim Instytutem Psychoterapii zaprasza na Kurs Akredytowany przygotowujący do samodzielnego prowadzenia psychoterapii.

SEN I MARZENIA SENNE W PSYCHOTERAPII

SEN I MARZENIA SENNE W PSYCHOTERAPII

SEN I MARZENIA SENNE W PSYCHOTERAPII

 

Szkolenie prowadzi

 

mgr Alina Krzekotowska

Charakter i zakres szkolenia

Jednym z celów szkolenia jest poszerzenie wiedzy na temat psychologicznych wartości marzeń sennych, docenienie bogactwa symboliki i znaczeń języka snów oraz uznanie i wykorzystanie ich olbrzymiego potencjału psychoterapeutycznego. U podstaw terapeutycznej pracy z marzeniem sennym leży założenie, iż wyjaśnienie i zrozumienie znaczenia snu (odczytanie ukrytego języka snu) przyczynia się do uzyskania wglądu i umożliwia integrację świadomych i nieświadomych warstw psychiki. Język marzeń sennych jest tajemniczy, polifoniczny, metaforyczny, symboliczny, emocjonalny, wymykający się logice myślenia linearnego i przyczynowości. Dlatego analiza i interpretacja marzeń sennych odwołuje się często do bogactwa kultury i sztuki (baśnie, mity, archetypy, literatura) a także uwzględnia aspekty filozoficzne i duchowe. Uczestnicy szkolenia poznają praktyczne aspekty pracy ze snem w psychoterapii.

Kontakt z nami

ul. Ścinawska 3, 60-178 Poznań

  +48 601 862 693

Pon-Czw 9:00 do 20:00, Pt: 9:00 do 14:00

© wszystkie prawa zastrzeżone